Jak to funguje?

Text v této sekci je ve výrobě!

K čemu je Hlídač Firem?

Portál Hlídač Firem (HF) monitoruje ekonomické ukazatele a finanční kondici firem působící v ČR. Uživatelé portálu HF mají možnost průběžně sledovat a hlídat stav svých obchodních partnerů a přizpůsobovat tak své další aktivity. Klientem HF se může stát jakýkoliv subjekt, který je vlastníkem IČ v ČR, tzn. kterákoliv právnická osoba nebo fyzická podnikající osoba (OSVČ).

Služby portálu Hlídač Firem jsou rozděleny na 2 kategorie:

1) Prevence
Snem každého podnikatele je nedostat se při podnikání do situace, kdy bude nutné vymáhat své peníze. Bohužel ale dřív nebo později taková situace postihne každou firmu. Žádná obrana není 100%, ale v případě využívání preventivních opatření se dá riziko velmi výrazně snížit. 
A právě takové preventivní opatření nabízíme. Portál Hlídač firem umožňuje průběžně si prověřovat nové i stávající zákazníky a na základě získaných informací se následně sami rozhodujete, jak s daným klientem budete spolupracovat. 

2) Represe
Bohužel i přes sebelepší preventivní opatření někdo dojde k situaci, kdy některý zákazník své závazky nezaplatí. Důvodů může být několik, výsledek je vždy stejný - své peníze nemáte. V lepším případě se k nim dostanete se zpožděním, v tom horším už je neuvidíte nikdy. 
Portál Hlídač Firem nabízí možnost vložit zde dluh, který evidujete po splatnosti za svým zákazníkem. Vložením dluhu přebíráte veškerou právní zodpovědnost za to, že vložený dluh je kdykoliv v průběhu času aktuální, tzn. že je nutno jej průběžně aktualizovat a v momentě, kdy je dlužníkem zaplacen, tak jej z HF odstraníte.

Registrace

Prvotním krokem

Služby

Prvotním krokem

Tarify

Prvotním krokem

Přístupy 

Prvotním krokem


Příběh Hlídače

Nespadli jsme z čistého nebe. Prošli jsme si bolestnou zkušeností z vlastního podnikání, které takřka udusily nedobytné pohledávky. Právě tehdy, v roce 2010, se zrodila myšlenka zřízení služby, která by ostatním firmám i živnostníkům pomáhala předcházet podobným situacím.